POZNEJ #DOKONALYZVUK

SoundTouch 20

Je tu svět hudby, venku, všude kolem vás. A bezdrátový hudební systém SoundTouch® 20 nabízí skvělý způsob, jak tuto hudbu přehrávat po celém domě - a to bezdrátově. Připojí se přímo k domácí Wi-Fi® síti, takže není třeba se obávat složitého zařízení. Svou oblíbenou hudbu si můžete přehrávat dokonce okamžitě.

Kde koupit

Objevujte hudbu se SoundTouch

Pomocí SoundTouch® můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdykoliv předtím. Můžete bezdrátově streamovat miliony skladeb přes Spotify® a Deezer, stejně jako internetová rádia a svoji vlastní hudební knihovnu.Výkonná aplikace umožňuje ovládat hudbu z libovolného místa v domě z telefonu nebo tabletu. A šest snadno programovatelných předvoleb vám umožní přehrávat vaši oblíbenou hudbu pomocí aplikace, systému nebo dálkového ovladače.

Ozvučí celou místnost.
Bez kabelu. Snadno.

Umístěte tento kompaktní systém téměř kdekoliv v domě a celá místnost se vyplní čistým zvukem. Systém SoundTouch® 20 je součástí rodiny bezdrátových reproduktorů a systémů pro každou místnost vašeho domova. Od jednodílných hudebních systémů, přes venkovní reproduktory, po domácí kina – a každý z nich přináší kvalitu zvuku, jakou od Bose očekáváte.

Background Image

Rozšiřujte si svůj systém

Začněte s jedním SoundTouch® systémem, a později můžete přidat další, kdykoli budete chtít. Všichni budou spolupracovat a společně přehrávat stejnou hudbu v každé místnosti, nebo různou hudbu v různých místnostech.

Vestavěné Bluetooth

Umožňuje přenášet hudbu z vašeho nebo jiného kompatibilního zařízení – kdykoli budete chtít. To vám umožní poslouchat zdroje, které nejsou integrovány do aplikace SoundTouch®.

STAHUJTE V APPSTORE NEBO GOOGLE PLAY

Bezplatná aplikace vám dává nad hudbou kontrolu

SoundTouch® aplikace umožňuje prozkoumat hudební služby, jako Spotify a Deezer. Také umožňuje přístup k tisícům internetových rozhlasových stanic a k uložené hudební knihovně, takže můžete vždy snadno najít ten svůj perfektní soundtrack. Aplikace také promění váš telefon ve výkonný dálkový ovladač, takže hudbu můžete ovládat z libovolného místa ve vaší domácnosti.

APPSTORE GOOGLE PLAY

SoundTouch - skutečně jiný

Nastavte si šest vlastních předvoleb pomocí aplikace a dálkového ovladače a SoundTouch® reproduktor si je automaticky zapamatuje.

Takže, když budete chtít svůj telefon nebo tablet používat pro ovládání vašeho systému, můžete. Ale v opačném případě nemusíte. Stačí použít dálkové ovládání nebo stisknout tlačítko předvolby na vašem reproduktoru a vaše hudba se okamžitě spustí.