POZNEJ #DOKONALYZVUK

SoundTouch 30

Jako každý hudební nadšenec jistě neustále využíváte streamování nových skladeb od oblíbených interpretů. Nyní je to jednodušší, než kdy jindy. SoundTouch™ 30 Series III Wi-Fi je nejlepší bezdrátový hudební systém od Bose – jeho silný, bohatý a čistý zvuk dokáže zaplnit i ten největší prostor v domácnosti.

Kde koupit

Aby to byl váš hlavní audio systém

Stiskněte předvolbu … a poslouchejte. Hned, jak uslyšíte první píseň, pochopíte, proč je to nejlepší Wi-Fi hudební systém od Bose.Vysoce výkonný basový reproduktor reprodukuje basy s nečekanou hloubkou a čistotou. Dva přesně umístěné měniče se perfektně vypořádají s reprodukcí středů a výšek – ostře, a s živoucí definicí. Klíčem k zajištění tak vysoké výkonnosti systému SoundTouch™ 30 Series III je patentovaná technologie vlnovodů. Aby se stal SoundTouch™ 30 Series III vaším hlavním audio systémem, stačí v něm nechat vyniknout vaší hudbu.

Není to jen další reproduktor

SoundTouch™ nabízí zcela nový způsob, jak bezdrátově přenášet hudbu po celém domě, snadněji, než kdykoli dříve. Už nemusíte používat počítač, abyste mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu. Systémy SoundTouch™ lze připojit přímo na vaše oblíbené internetové stanice a hudební streamy, jako jsou Deezer, Pandora, Spotify a iHeartRadio, vše je na dosah ruky. Wi-Fi streaming se rychle stává novým poslechovým standardem. Bose nabízí jednodušší a přínosnější způsob poslechu hudby, pro vaše potěšení.

Background Image

Hudba na jeden dotek

Pokud jde o hudbu, víte, co se vám líbí. To je důvod, proč Bose navrhl SoundTouch™ Wi-Fi hudební systémy. Jsou jiné, než ostatní. Mají šest předvoleb, které lze snadno nastavit (a změnit) přímo v systému, nebo pomocí free aplikace SoundTouch™. Okamžitě, na stisknutí tlačítka, začne hrát vaše oblíbená hudba, jako na vašem autorádiu. Je to snadný přístup ke streamu, stejně snadný, jako zapnutí světla – jen mnohem zábavnější.

STAHUJTE V APPSTORE NEBO GOOGLE PLAY

Mocná aplikace SoundTouch

Aplikace SoundTouch™ usnadňuje vyhledávání nové hudby a správu uložených zdrojů. Umožňuje přetáhnout si jakýkoli zdroj hudby – oblíbenou stanici Pandora, playlist, internetové rádio - do šesti předvoleb. Nyní stačí prostě jenom dotek, odkudkoli ve vaší domácnosti. A když budete chtít vyhledat jinou hudbu, mimo vaše předvolby, použijete aplikaci s počítačem, chytrým telefonem nebo tabletem. Procházejte hudební vesmír on-line nebo soubory z vaší vlastní hudební knihovny. Můžete také použít aplikaci pro správu více systémů v různých místnostech.

APPSTORE GOOGLE PLAY

Vytvořeno pro multi-room audio

Pokud máte hudbu opravdu rádi, budete ji chtít poslouchat v celém bytě či domě. To je důvod, proč lze systém SoundTouch™ umístit do každé místnosti. Bose nabízí audiosystém pro každý prostor, od malých a přenosných reproduktorů po venkovní systémy a domácí kino. Začněte s jakýmkoli zařízením SoundTouch™ a přidávejte další kdykoliv budete chtít. Tyto systémy pracují společně pro vytvoření multi-room ozvučení, a vy tedy můžete přehrávat stejnou hudbu všude, nebo poslouchat různou hudbu v různých místnostech, dokonce i na terase.